گروه تعزیه حضرت سیدالشهداء به سرپرستی احمد عزیزی از ۲ تا ۱۱ محرم ساعت ۲۰:۳۰ در تکیه حسینی (شوفرها) به اجرای تعزیه می‌پردازند.

گروه تعزیه حضرت سیدالشهداء به سرپرستی احمد عزیزی از ۲ تا ۱۱ محرم ساعت ۲۰:۳۰ در تکیه حسینی (شوفرها) به اجرای تعزیه می‌پردازند

این مجالس تعزیه با همکاری انجمن تعزیه ایرانیان در تکیه حسینی به نشانی کارگر جنوبی، نرسیده به میدان قزوین، رو به روی بیمارستان فارابی برگزار می‌شود.

مشاهده 182 مرتبه

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

راه های ارتباطی

کلیه اعضای محترم انجمن و همچنین بازدید کنندگان می توانند هر گونه انتقاد، پیشنهاد و سوالات خود را از طریق منوی تماس با ما ،با مسئولین انجمن در میان بگذارند.

همچنین می توانند از طریق پست الکترونیک و یا به صورت تلفنی، سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند.

در باره انجمن

انجمن تعزیه ایرانیان،انجمنی غیر سیاسی، غیر تجاری و غیر انتفاعی است که تعزیه خوانان و سایر عوامل موثر در اجرای تعزیه (اعم از نوازندگان، جامه داران و پژوهشگران تعزیه) می توانند با دارا بودن شرایط و پذیرش اهداف و مقررات مندرج در اساسنامه به عضویت پیوسته، وابسته و یا افتخاری آن نائل آیند.

انتشار اخبار اجرای تعزیه خوانان

کلیه اعضای انجمن و نیز تعزیه خوانانی که عضو انجمن نیستند، می توانند فرم مربوط به اجراها را تکمیل نموده و از طریق پست الکترونیک برای ما ارسال کنند تا اخبار اجرای آنان در سایت منتشر شود.

جهت دریافت فرم اینجا کلیک کنید.

گالری تصویر

Top