تمدید عضویت

اطلاعیه مهم 

 

طبق مصوبه هیئت مدیره انجمن تعزیه ایرانیان از این پس تمدید کارت های عضویت ازطریق درج مدت اعتبار توسط مهر برجسته ویژه عضویت صورت خواهد پذیرفت لذا ازکلیه اعضا تقاضا میگردد جهت تمدید اعتبار برای دوره دوسالانه 1394و1395 سریعا اقدام نمایند.
لازم به ذکر است که اعضای بدهکار تا تاریخ 31 خردادماه می توانند با پرداخت بدهی های قبلی(به ازای هرسال 10 هزارتومان) و پرداخت حق عضویت دوسالانه جدید نسبت به تمدید عضویت اقدام نمایند و درصورت عدم اقدام پس از تاریخ فوق عضویت ایشان لغو و ازکلیه حمایت های انجمن (پیرامون بیمه و...) محروم خواهند گشت.

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

راه های ارتباطی

کلیه اعضای محترم انجمن و همچنین بازدید کنندگان می توانند هر گونه انتقاد، پیشنهاد و سوالات خود را از طریق منوی تماس با ما ،با مسئولین انجمن در میان بگذارند.

همچنین می توانند از طریق پست الکترونیک و یا به صورت تلفنی، سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند.

در باره انجمن

انجمن تعزیه ایرانیان،انجمنی غیر سیاسی، غیر تجاری و غیر انتفاعی است که تعزیه خوانان و سایر عوامل موثر در اجرای تعزیه (اعم از نوازندگان، جامه داران و پژوهشگران تعزیه) می توانند با دارا بودن شرایط و پذیرش اهداف و مقررات مندرج در اساسنامه به عضویت پیوسته، وابسته و یا افتخاری آن نائل آیند.

انتشار اخبار اجرای تعزیه خوانان

کلیه اعضای انجمن و نیز تعزیه خوانانی که عضو انجمن نیستند، می توانند فرم مربوط به اجراها را تکمیل نموده و از طریق پست الکترونیک برای ما ارسال کنند تا اخبار اجرای آنان در سایت منتشر شود.

جهت دریافت فرم اینجا کلیک کنید.

گالری تصویر

Top