معرفی همايش:
ملا علي فاخر(متخلص به فاخر) در سال ١١٨٨ش.  در روستاي سنار چالوس متولد شدند. ايشان به تحصيل علوم ديني در نجف اشرف پرداختند و پس از به اكمال رساندن تحصيلات با حكمي از ميرزا مهدي آل كاشف الغطاء به مازندران بازگشتند. وي معاصرومصاحب ایه الله میرزا محمدمجتهد تنکابنی ازعلمای صدرمشروطیت  بود. ايشان در شريعت مرجع زمان خود بود و علاوه بر رسيدگي به امور شرعيه در منطقه كلارستاق( چالوس ، مرزن آباد و كلاردشت) با بهره گيري از نبوغ خدادادي به سرود ن اشعار آئيني پرداختند

انجمن تعزیه ایرانیان اعلام کرد، کلیه اعضای پیوسته که علاقه‌مند به عضویت در هیئت مدیره دوره جدید هستند، می‌توانند با ارائه مدارک مورد نیاز ثبت‌نام کنند

به نام خداوند جان و خرد
فراخوان هجدهمین جشنواره بین المللی نمایش­های آیینی و سنتی
شهریور 1396

 

با توجه به درخواست هنرمندان، مهلت ارسال آثار به سومین دوره مسابقه نمایشنامه نویسی (شبیه نامه نویسى - تعزیه، شبیه مضحک -)کانون نمایش های آیینی وسنتى تا پایان مردادماه سال جارى تمدید شد.

فراخوان دومین سوگواره نمایشی و آئین های مذهبی "خمسه" که به همت فرهنگسرای ابن سینا  برگزار می شود، منتشر شد.

فراخوان هفدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی که شهریور 1394 در شش بخش برگزار می‌شود، منتشر شد.

فراخوان کارگاه آموزشی ردیف های آوازی شبیه خوانی:

راه های ارتباطی

کلیه اعضای محترم انجمن و همچنین بازدید کنندگان می توانند هر گونه انتقاد، پیشنهاد و سوالات خود را از طریق منوی تماس با ما ،با مسئولین انجمن در میان بگذارند.

همچنین می توانند از طریق پست الکترونیک و یا به صورت تلفنی، سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند.

در باره انجمن

انجمن تعزیه ایرانیان،انجمنی غیر سیاسی، غیر تجاری و غیر انتفاعی است که تعزیه خوانان و سایر عوامل موثر در اجرای تعزیه (اعم از نوازندگان، جامه داران و پژوهشگران تعزیه) می توانند با دارا بودن شرایط و پذیرش اهداف و مقررات مندرج در اساسنامه به عضویت پیوسته، وابسته و یا افتخاری آن نائل آیند.

انتشار اخبار اجرای تعزیه خوانان

کلیه اعضای انجمن و نیز تعزیه خوانانی که عضو انجمن نیستند، می توانند فرم مربوط به اجراها را تکمیل نموده و از طریق پست الکترونیک برای ما ارسال کنند تا اخبار اجرای آنان در سایت منتشر شود.

جهت دریافت فرم اینجا کلیک کنید.

گالری تصویر

Top