فراخوان دومین سوگواره نمایشی و آئین های مذهبی "خمسه" که به همت فرهنگسرای ابن سینا  برگزار می شود، منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی دومین سوگواره نمایشی و آئین های مذهبی "خمسه"، این سوگواره که با هدف ارتقای فرهنگ دینی و ترویج هنر نمایش در میان شهروندان تهران و همچنين حمايت از هنرمندان و پديدآورندگان آثار آییني و مذهبي و با موضوع متون دینی و مذهبی و الویت زندگی و سیره خمسه آل عبا (ع)  برگزار می شود، شامل بخش های مختلفی از جمله:

مسابقه تئاتر صحنه ای، مسابقه تئاتر خیابانی، نقالی، پرده خوانی، تعزیه و شبیه خوانی، پژوهش و مسابقه عکس خواهد بود.

دومین سوگواره نمایشی و آئین های مذهبی "خمسه" توسط فرهنگسرای ابن‌سینا و به دبیری حامد حریری در آبان و آذرماه سال جاری در شهر تهران برگزار می شود.

علاقمندان و هنرمندان جهت شرکت در این سوگواره می توانند با مطالعه کامل فراخوان در پایگاه های رسمی       www.ebnesina.farhangsara.ir و  www.khamseh2.ir نسبت به ثبت نام در آن اقدام نمایند. همچنین شماره تماس 88363032  پاسخگوی سوالات خواهد بود.

فرم شرکت در دومین سوگواره نمایشی و آئین های مذهبی "خمسه"    به صورت فایل Pdfضمیمه شده است.

[button type="info" target="_self" state="enabled/disabled" link="dl/farakhane_khamse.pdf" icon="info-sign"]فرم شرکت در سوگواره[/button]

مشاهده 700 مرتبه

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

راه های ارتباطی

کلیه اعضای محترم انجمن و همچنین بازدید کنندگان می توانند هر گونه انتقاد، پیشنهاد و سوالات خود را از طریق منوی تماس با ما ،با مسئولین انجمن در میان بگذارند.

همچنین می توانند از طریق پست الکترونیک و یا به صورت تلفنی، سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند.

در باره انجمن

انجمن تعزیه ایرانیان،انجمنی غیر سیاسی، غیر تجاری و غیر انتفاعی است که تعزیه خوانان و سایر عوامل موثر در اجرای تعزیه (اعم از نوازندگان، جامه داران و پژوهشگران تعزیه) می توانند با دارا بودن شرایط و پذیرش اهداف و مقررات مندرج در اساسنامه به عضویت پیوسته، وابسته و یا افتخاری آن نائل آیند.

انتشار اخبار اجرای تعزیه خوانان

کلیه اعضای انجمن و نیز تعزیه خوانانی که عضو انجمن نیستند، می توانند فرم مربوط به اجراها را تکمیل نموده و از طریق پست الکترونیک برای ما ارسال کنند تا اخبار اجرای آنان در سایت منتشر شود.

جهت دریافت فرم اینجا کلیک کنید.

گالری تصویر

Top