ثبت‌نام متقاضیان عضویت در هیئت مدیره انجمن تعزیه ایرانیان آغاز شد

انجمن تعزیه ایرانیان اعلام کرد، کلیه اعضای پیوسته که علاقه‌مند به عضویت در هیئت مدیره دوره جدید هستند، می‌توانند با ارائه مدارک مورد نیاز ثبت‌نام کنند

مجمع عمومی و انتخابات اعضای هیئت مدیره و بازرس انجمن تعزیه ایرانیان، جهت تصویب تغییرات اساسنامه و انتخابات هیئت مدیره و بازرسی، روز شنبه ۱۱ دیماه با حضور اعضا پیوسته و وابسته انجمن که دارای کارت عضویت معتبر هستند، برگزارمی‌شود.

 مدارک مورد نیاز برای ثبت نام علاقمندان به شرکت در انتخابات عضویت در هیئت مدیره انجمن تعزیه ایران به این شرح است: ۱- تقاضانامه کتبی، ۲- رونوشت کارت عضویت پیوسته دارای اعتبار و ۳- ارائه گواهی سوء پیشینه.

 علاقمندان باید تا پایان وقت اداری چهارشنبه ۸ دیماه، مدارک لازم را به دفتر انجمن تعزیه ایرانیان به آدرس: خیابان استاد شهریار، خیابان هانری کوربن، پلاک ۱۸، طبقه ۲، ارائه دهند.

.

مشاهده 368 مرتبه

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

راه های ارتباطی

کلیه اعضای محترم انجمن و همچنین بازدید کنندگان می توانند هر گونه انتقاد، پیشنهاد و سوالات خود را از طریق منوی تماس با ما ،با مسئولین انجمن در میان بگذارند.

همچنین می توانند از طریق پست الکترونیک و یا به صورت تلفنی، سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند.

در باره انجمن

انجمن تعزیه ایرانیان،انجمنی غیر سیاسی، غیر تجاری و غیر انتفاعی است که تعزیه خوانان و سایر عوامل موثر در اجرای تعزیه (اعم از نوازندگان، جامه داران و پژوهشگران تعزیه) می توانند با دارا بودن شرایط و پذیرش اهداف و مقررات مندرج در اساسنامه به عضویت پیوسته، وابسته و یا افتخاری آن نائل آیند.

انتشار اخبار اجرای تعزیه خوانان

کلیه اعضای انجمن و نیز تعزیه خوانانی که عضو انجمن نیستند، می توانند فرم مربوط به اجراها را تکمیل نموده و از طریق پست الکترونیک برای ما ارسال کنند تا اخبار اجرای آنان در سایت منتشر شود.

جهت دریافت فرم اینجا کلیک کنید.

گالری تصویر

Top