مدارک مربوط به متقاضیان عضویت در انجمن تعزیه ایرانیان

 

  1. تکمیل فرم مربوط به متقاضیان عضویت در انجمن تعزیه ایرانیان
  2.  سه قطعه عکس ۳*۴
  3.  کپی شناسنامه وکارت ملی پشت و رو
  4. رائه نمونه آثار در قالب سی دی یا دی وی دی
  5. خدمت همه بازدیدکنندگان و متقاضیان و دارندگان کارت انجمن تعزیه ایرانیان می رساند شماره حساب و آدرس دفتر انجمن تعزیه ایرانیان به شرح ذیل تغییر گردید.
  6.  واریز مبلغ 20000 تومان به حساب 42979709/51 دربانک ملت شعبه تکیه دولت به نام انجمن تعزیه ایرانیان در وجه آقایان :رضا زرنوشه فراهانی - احمدعزیزی-محمد حسین ناصربخت

شماعزیزان جهت عضویت درانجمن تعزیه ایرانیان ویا صدورکارت و بیمه و... می توانید مدارک خود را به آدرس :تهران - خیابان استاد شهریار - خیابان هانری کربن - پلاک 18(ساختمان مرجان) - طبقه اول - دفتر نمایش های آئینی سنتی (انجمن تعزیه ایرانیان)  پست فرمائید

کد پستی: 93661-14168

دریافت فرم عضویت

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

راه های ارتباطی

کلیه اعضای محترم انجمن و همچنین بازدید کنندگان می توانند هر گونه انتقاد، پیشنهاد و سوالات خود را از طریق منوی تماس با ما ،با مسئولین انجمن در میان بگذارند.

همچنین می توانند از طریق پست الکترونیک و یا به صورت تلفنی، سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایند.

در باره انجمن

انجمن تعزیه ایرانیان،انجمنی غیر سیاسی، غیر تجاری و غیر انتفاعی است که تعزیه خوانان و سایر عوامل موثر در اجرای تعزیه (اعم از نوازندگان، جامه داران و پژوهشگران تعزیه) می توانند با دارا بودن شرایط و پذیرش اهداف و مقررات مندرج در اساسنامه به عضویت پیوسته، وابسته و یا افتخاری آن نائل آیند.

انتشار اخبار اجرای تعزیه خوانان

کلیه اعضای انجمن و نیز تعزیه خوانانی که عضو انجمن نیستند، می توانند فرم مربوط به اجراها را تکمیل نموده و از طریق پست الکترونیک برای ما ارسال کنند تا اخبار اجرای آنان در سایت منتشر شود.

جهت دریافت فرم اینجا کلیک کنید.

گالری تصویر

Top